Obsługujemy klientów z całej Polski. Napisz do nas lub zadzwoń.

O nas

Baseny ogrodowe cieszą się wśród Polaków coraz większym zainteresowaniem. Popularyzacja usług sprawiła, że na rynku pojawiło się wiele firm zajmujących się kompleksowymi usługami montażu i serwisu basenów, a cena związana z taką inwestycją zmalała i osiągnęła przystępny wymiar. Bogata gama rozwiązań sprawia, że niezależnie od wielkości ogrodu każdy znajdzie produkt dostosowany do swoich potrzeb. Mamy za sobą realizację wielu projektów, zarówno prywatnych jak i dla lokali usługowych, takich jak np. baseny, centrum spa, hotele.


Budowa i serwis basenów

Co nas wyróżnia?

Od lat staramy się wprowadzać innowację i rozwijać zakres usług. Dzięki ciężkiej pracy i zatrudnianiu najlepiej wykwalifikowanych specjalistów oferujemy usługi najwyższej jakości. Nasze rozwiązania, które wykorzystujemy przy budowie i serwisie oparte są na nowoczesnych technikach cenionego producenta basenów. Nasze działania są kompleksowe, zajmujemy się pełnym zakresem obowiązków- od projektów, aż do realizacji i późniejszego serwisu.
Nasi klienci nie muszą martwić się o niezbędne prace budowlane, ponieważ nasza firma zatrudnia również fachowców z branży budowlanej, którzy dopełniają nasz zespół i pozwalają na oddanie klientowi gotowego produktu.

Nie boimy się wyzwań, dlatego zajmujemy się każdym zleceniem naszych klientów, niezależnie od stopnia trudności i wyobraźni zleceniodawców. W naszym portfolio mamy wiele niespotykanych i niestandardowych zleceń, które wymagały specjalnych rozwiązań. Nasza firma posiada bogaty asortyment zbiorników i akcesoriów, przez co każdy znajdzie produkty, który spełniają jego oczekiwania. Naszą mocną stroną jest indywidualne podejście do klienta- podczas projektowania jesteśmy otwarci na propozycję, podczas których służymy dobrą radą i pomagamy w osiągnięciu jak najlepszego efektu. Doceniamy wizję i wkład naszych klientów, bo to im służyć będą nasze produkty.

Doświadczenie i kompleksowe usługi sprawiły, że zaufało nam już wielu klientów, którzy podkreślali nasz profesjonalizm, zaangażowanie i terminowość. Naszego klienta traktujemy jak partnera, informując o szczegółach instalacji, dbając o to, aby każdy klient był zorientowany jakiego rodzaju produkt posiada. Takie rozwiązanie pozwala osiągnąć zadowolenie obu stron z wykonywanych usług.

Nasza praca została doceniona nie tylko przez klientów prywatnych, ale również przez profesjonalne firmy wykorzystujące baseny na co dzień.

Napisz do nas

Nasza misja


Marbud baseny

Naszą misją jest dbanie o potrzeby klientów, dostarczając im najwyższej jakości produkty. Niezależnie czy klientem jest duża firma, czy osoba prywatna naszym celem jest osiągnięcie pełnego zadowolenia klienta. Chcemy, aby nasze produkty spełniały oczekiwania nawet najbardziej wymagających użytkowników, a same baseny cieszyły się niezawodnością i dawały przyjemność przez długie lata. Podejście, którym kierujemy się w kontaktach z klientami polega na tym, że dajemy klientowi taki poziom usług, jaki sami chcielibyśmy otrzymać. Stawiamy na partnerstwo w realizacji projektów, przez co zapewniamy profesjonalne podejście do każdej kwestii.

Korzystając z naszej strony zgadzasz się na użycie plików cookie. X